Паризький марафон: бігун з Ефіопії здобув перемогу, перетнувши сино-жовту стрічку

У Парижі у неділю, 3 квітня, відбувся традиційний щорічний марафон. У ньому взяли участь понад 45 тисяч бігунів різного рівня і з різних країн світу. Вперше з 2019 року престижне змагання пройшло у звичний для любителів легкої атлетики час: через пандемію коронавірусу марафон неодноразово переносився, пише RFI.

Цього року перемогу здобув бігун з Ефіопії Десо Гельміс, який подолав дистанцію за 2 години 5’7 секунд. Друге місце зайняв ще один ефіопський спортсмен Сейфу Туру, який поступився переможцю три секунди лише на останніх метрах дистанції.

Третє місце посів французький легкоатлет Морхад Амдуні, який також встановив новий марафонський рекорд Франції – 2г5’22”. Попередній рекорд був зафіксований у 2003 Бенуа Звежчевскі і становив 2г6’36”.

Примітно, що на фініші переможця чекала сино-жовта стрічка. Таким чином організатори марафона хотіла виказати солідарність українському народові у боротьбі з російськими окупантами.

Цікаво, що тисячі бігунів зі всього світу одягнули спортивні труси і футболки кольорів українського стягу.

Український Дощ писав раніше, що капітан збірної Польщі Роберт Левандовські з жовто-блакитною пов’язкою забив переможний гол у фіналі плей-оф ЧС-2022.

Свої побажання та побоювання, свої найщиріші вітання та обурення Ви можете надсилати безпосередньо до Столиці Світу на [email protected]. Ми раді допомогти всім, хто радий допомогти нам. Щира подяка, пані та панове!